E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Valbona

Etiketim: valbona

Jo vetëm Superiorja, edhe Kategoria e Dytë zbriti sot në fushë....

Të shtunë në mesditë, u luajtën 5 sfidat për Grupin A, të Kategorisë së Dytë ku nuk kanë munguar dhe surprizat. Shkumbini kryesues, ka barazuar...

KPK jep vlerësim pozitiv, gjyqtarja Valbona Vata konfirmohet në detyrë

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka konfirmuar në detyrë gjyqtaren e Gjykatës së Apelit Shkodër, Valbona Vata pasi hetimi administrativ konfirmoi vlerësim të besueshëm...

Mbytet në lumin e Valbonës i riu

Një i ri ka humbur jetën ditën e sotme në Bujan të Tropojës. Nga raportimet mësohet se i riu është mbytur në lumin e...
WhatsApp DENONCO