E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Triumfon

Etiketim: triumfon

Dortmund-i triumfon ndaj Herthës dhe konsolidon vendin e dytë

Skuadra e Borussia Dortmund ka shënuar fitore të rëndësishme por tejet të vështirë kundër Hertha Berlin. Ekipi ‘verdhë e zi’ arriti ta mposhtë kryeqytetasit me...

Amerikania Sofia Kenin fiton turneun e Australian Open

Amerikania Sofia Kenin mposhti në finalen e Australian Open, spanjollen Garbine Muguruza, duke fituar kështu Grand Slamin e saj të parë në karrierë. Sofia Kenin...
WhatsApp DENONCO