E premte, Janar 15, 2021
Etiketimet Sterling

Etiketim: Sterling

Video/ Man.City thyen rezistencën e Leeds, Sterling dhuron spektakël

Është zhbllokuar takimi mes Leeds United dhe Manchester Cityt, që po luhet në “Elland Road”. Në minutën e 17-të të sfidës, është Raheem Sterling...

“Të gjithë fajësojnë Stërling, por fajtori i vërtetë është Guardiola”, trajneri...

Ish-trajneri i Francës, Raymond Domenech, ka folur rreth dështimit të Manchester City-t në ndeshjen ndaj Lyonit. Ai mendon se fajtori kryesor i dështimit të anglezëve...

Video/ Rasti i humbur nga Sterling, Carrager e Richards nuk u...

Manchester City u eliminua nga Liga e Kampioneve teksa humbi 3-1 përballë skuadrës së Lyon-it. Një pjesë e madhe e fajit për këtë dështim...

Sterling “flirton” me Real Madrid: “Jam mirë te City, por…”

Raheem Sterling është një ndër lojtarët kryesorë te Manchester City dhe shumë klube evropiane shpesh janë interesuar për shërbimet e tij. Një ndër ato klube...

City “blindon” Sterling, i ofron 350 mijë euro në javë

Raheem Sterling është padyshim një nga futbollistët më të talentuar në botë, dhe është thuajse perfekt për skemën e Guardiolës. Me Realin e Madridit dhe...

“Sterling ndalet duke i thyer këmbën”

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, e di mirë si fitohet vëmendja në konferenca për shtyp. Duket sikur ai ka lindur për të qenë një...
WhatsApp DENONCO