VIDEO/ Messi huton Sterling, shihni “magjinë” e argjentinasit

Sfidë e bukur mes Manchester City dhe PSG. Ekipi parizien eshte duke vuajtur jo pak ndaj djemve te Guardiola-s qe iu afruan edhe golit por ishte Kimpembe ai qe shpetoi gjithcka.

Megjithate, brenda ndeshjes deri tani ka pasur edhe pak spektakel dhe ka ardhur nga kembet e Leo Messit.

LEXO EDHE  Hidhet shorti i Botërorit për Klube, ja përballjet

Argjentinasi ka bere viktime ne nje aksion Sterling duke i kaluar topin poshte kembeve…