Man.City-PSG/ Sterling i përgjigjet Mbappe-s, rikthehet baraspesha në “Etihad Stadium”

Rikthehet baraspesha në “Etihad Stadium” mes Man.City-t dhe PSG-së. Fillimisht në avantazh kaluan miqtë në minutën e 50-të me anë të Mbappe.

Aksion spektakolar i francezëve me Messin që i shërben Mbappes në shtyllën e largët, i ftohtë në goditjen qe mposht Ederson.

LEXO EDHE  Premier League/ Tottenham funksionon me Conte-n, fiton dhe afrohet me zonën Champions

Ndërkohë nuk ka vonuar edhe përgjigja e anglezëve të cilët kanë barazuar shifrat në minutën e 63-të me anë të Sterling.