E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Sport boldnew shsot domain

Etiketim: sport boldnew shsot domain

Bayern Munchen/ Gumbullohen 8 mijë firma për shkarkimin e bujshëm

Pavarësisht se titulli i radhës në Bundesliga është shumë afër, te Bayern Munich tensioni është shumë i lartë pas deklaratave të Hansi Flick për...

UEFA reagon sërish për Superligën: Është një fyerje ndaj vlerave evropiane...

UEFA ka lëshuar një deklaratë të re për të dënuar Superligën e cila doli si ide për t’u krijuar nga 12 klube të mëdha...

Finalet e Europianit nisin më 11 qershor, tetë nga 12 qytetet...

Tetë nga 12 qytetet mikpritëse të finaleve të Europianit të futbollit që u shty me një vit, kanë konfirmuar se do të hapin pjesërisht...

Myrto Uzuni i pandalshëm, shënon sërish në Hungari

Myrto Uzuni po përjeton sezonin më të mirë të karrierës së tij sa i përket realizimit të golave dhe këtë e tregojnë shifrat që...

Nistelrooy ngre në qiell ‘Fenomenin’, ja çfarë thotë për Mesin dhe...

Ruud van Nistelrooy 'ka ngritur në qiell' legjendën braziliane të futbollit, fenonomenin Ronaldo. Ish-ylli i Manchester United dhe Real Madrid zbuloi se "El Fenomeno" "ka...

Surpriza e madhe në Kombëtare, Reja befason me listën, ftesë për...

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja do të publikojë të dielën listën me futbollistët që do të ketë në dispozicion për ndeshjet e...

Brdariç largohet nga Vllaznia, ja kush e merr drejtimin e skuadrës

Thomas Brdariç nuk do të jetë më trajner i  Vllaznisë së Shkodrës. Trajneri gjermano-kroat është larguar nga ana e drejtuesve. Kanë qenë këta të fundit...

E turpshme/ Arbitri bën veprimin e pahijshëm në mes të fushës...

Një video ku shihet një gjyqtar duke urinuar në fushën e blertë, është bërë virale në rrjet. Në videon e publikuar nga mediat, shihet gjyqtari...

‘Morr i kuq’/ Gent Muça tregon sms-në që i dërgoi Ilir...

Në këtë puntatë të “Jashtë Loje” ishte i ftuar ish kapiteni i KF Tirana, një nga figurat më të dashura për publikun të kësaj...

Futbolli në zi/ Ndahet nga jeta ish-trajneri i njohur anglez! Emri...

Futbolli anglez është tronditur nga vdekja e ish-trajnerit Glen Roder. 65-vjeçari u nda sot nga jeta, pasi vuante prej një kohe të gjatë nga...

Icardi frikëson tifozët, shfaqet me maskë oksigjeni

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Mauro Icardi, ka shqetësuar tifozët. Sulmuesi argjentinas ka postuar një fotografi në rrjetin social, Instagram, ku shfaqet me një maskë...

Gatuzo gjobitet me mijë euro, ja arsyeja

Federata Italiane ka gjobitur me 3 mijë euro trajnerin e Napolit, Xhenaro Gatuzo. Komisioni Disiplinor arriti në përfundim se tekniku i të kaltërve ka...

Atalanta poker ndaj Napolit, asist Gjimshiti

Atalanta ka arritur të arkëtojë pikët e plota në shtëpi kundër Napolit. Skuadra vendase arriti të fitojë me rezultatin bindës 4 – 2, ndeshje në...
WhatsApp DENONCO