E entje, Prill 2, 2020
Etiketimet Setien

Etiketim: setien

Quique Setien flet mbi grumbullimin e Manaj-t në skuadër

Ditën e sotme skuadra e Barcelonës bëri zyrtare 18 futbollistët që do të luajnë nesër kundër Getafas për ndeshjen e kampionatit. Për herë të parë,...

Barcelona hidhet në merkato, kërkohet zëvendësuesi i Suarez

Me merkaton e janarit e cila mbyllet pas 10 ditësh, klubi i Barcelonës është futur fuqishëm në merkato pasi kërkon zëvendësimin e Luis Suarez. Tre...

Setien debuton ndaj Granadës, “Blaugranasit” kërkojnë kreun

Quieque Setien do të bëjë sot debutimin e tij si trajneri i skuadrës së Barcelonës, në ndeshjen që skuadra luan në “Camp Nou” kundër...

Te Barcelona fillon epoka Setien, spanjolli: Prioritet do të jetë loja...

Nesër skuadra e Barcelonës, do të luajë kundër Granadës në shtëpi në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të të La Ligas. Në lidhje me...

“Marca” liston 8-të problemet që Setien, duhet t’i japë zgjidhje te...

Barcelona ka  kaluar një javë kaotike në të cilën Ernesto Valverde është shkarkuar dhe zëvendësuar nga Quique Setien. Përpara ndeshjes së parë në krye të...

Rivaldo sulmon Barçën: Setien? Zgjedhje e tretë dhe e detyruar

Ish-ylli i Barcelonës, Rivaldo, ka kritikuar mënyrën e shkarkimit të Valverdes dhe gjithashtu deklaron se caktimi i  Setién si pasuesin e tij ishte një...
WhatsApp DENONCO