E entje, Qershor 4, 2020
Etiketimet Real madridi

Etiketim: real madridi

Kroos dhe Ramos nuk mjaftojnë, Celta shtang Realin në “Bernabeu”

Real Madridi do të dalë me një barazim 2-2 nga Santiago Bernabeu pas sfidës së luftuar me Celta Vigon. Ishte një ndeshje me gola...

Trajneri i Belgjikës: Kam lojtar si Michael Jordan, do të fitojë...

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, e konsideron Eden Hazard si Michael Jordanin e futbollit. Gjithashtu për trajnerin spanjoll, fitimi i “Topit të Artë” nga Hazard...
WhatsApp DENONCO