E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Rama boldnews host domain

Etiketim: rama boldnews host domain

Gjuha denigruese ndaj Lelit/ Ish-ministri socialist: Rama do ta përdorë mandatin...

Ish-ministri socialist Arben Malaj, ka reaguar pas gjyuhës denigruese që kryeministri Edi Rama përdori ndaj kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli, duke e quajtur atë...

Paloka: Qeveria e Ramës për 8-vite na la në vend-numëro

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës, Edi Paloka ka zhvilluar takimin e radhës me banorët në zonën Arapaj ku edhe ka gjetur rastin të falenderojë...

Moti i keq/ Rama poston video nga Spanja edhe ironizon opozitën:...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka ironizuar me opozitën duke nxjerrë një video nga Spanja ku është bllokuar një autostradë prej dëborës. Nga video e...

Rama ngopet me fjalët: Jasu palikari dhe merhaba arkadash!

Nga Boldnews.al Pasi qëndroi dy ditë në Turqi, ku u prit me ceremoni të madhe dhe me një marrëveshje të dyshimtë, Rama shkeli edhe në...

“Dhuratat” e Ramës për Vitin e Ri, 5 mijë lekë për...

Nga Boldnews.al Në këtë fund-viti të vështirë, qeveria e drejtuar nga Edi Rama ka vendosur të bëjë dhurata për dy kategori shoqërore. Të parët janë pensionistët....

Sa para ka Edi Rama? Habit kryeministri: Jam shumë i pasur...

Kryeminsitri Edi Rama i ftuar në ‘Opinion’ ëhstë pyetur rreth pasurisë së tij. Rama tha se ai nuik ka asnjë qindarkë të fituar nga...

Hapja e negociatave? Rama pesimist: Nuk dihet sa do të zgjasë...

Kryeministri Edi Rama për herë të parë në 7 vite qeverisje ka pranuar se procesi i negociatave nuk ëhstë hapur asnjëherë dhe nuk dihet...

‘Antishpifja’/ Rama: Për këtë ligj sipërmarrësit më kërkonin që të mos...

Ndryshimet e Kodit penal kanë rikthyer edhe njëherë vëmendjen tek censura e fjalës së lirë, ku të shumta janë komentet që Rama kërkon të...

‘Po të më thoni gomar, ky është opinion, por po më...

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në ‘Politiokn’ ka komentuar ndryshimet e fundit që pritet të bëhen në Kodin Penal, ku meme ose fyerjet në...

‘Ky burrë ka kohë që ka hyrë në karantinë mendore’/ PD...

Partia Demokratike e Shqipërisë reagon pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se në spitalet Covid në vendin tonë nuk mungon asgjë, dhe se ofrojnë...

A do të mbyllet sërish Shqipëria? Rama shpërndan mesazhin e Merkel...

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në facebook një video të kancelares Merkel, teksa flet për pandeminë COVID-19, dhe u lutet...

Edi Rama, Juda i Shqipërisë

Nga Erl Kodra Mund të duket si teori konspiracioni, por në fakt është e vërtetë: Edi Rama është antishqiptari më i madh në histori. Argumentet...

A do të garojë për president në vitin 2022? Ja si...

Kryeministri Edi Rama i ftuar në ‘Opinion’ ka folur për situatën politike në vend, akzuat për vjedhjet galopante të rilindjes si dhe për të...
WhatsApp DENONCO