E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Rama boldnew shost domain

Etiketim: rama boldnew shost domain

Kurbanët njerëzor të fitores së Ramës

Nga Boldnews.al Ka festë me shampanjë të shtrenjtë nga drejtuesit e PS-së në fitoren e mandatit të tretë, ashtu sikurse e kanë fituar, me shantazh,...

Rama në konferencën vjetore “State of the Union“ në Firence: Nuk...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është ftuar në Firence në konferencën vjetore ‘’State of the Union’’. Rama ka folur në konferencë për integrimin europian teksa...

Ish-ministri i Ramës: PS do t’i humbiste zgjedhjet nëse nuk do...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në “A Shoë” në Syri TV u bëri një analizë politike zgjedhjeve të 25 prillit. Përballë gazetarit Adi Krasta, Manjani...

Cilën majë do Rama?

Nga Boldnews.al Fushatës po i avitet fundi dhe kryeministri Edi Rama ndoshta po sheh me sytë e tij rënien, por ai ka edhe një “majë”...

Përgjues në Durrës, Kryemadhi: Lefter Koka pretendon se mund të marrë...

Duke komentuar vënien e kamerave dhe përgjuesve në zyrat e LSI në Durrës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në emisionin të ‘Të Pa Ekspozuarit’...

Fushata e PS/ Rama harron për çfarë doli, merret me mitingun...

Kryeministri Edi Rama, njëherësh kryetar i PS, në nisje të fjalës së tij ka komentuar edhe hapjen e fushatës së kundërshtarit e cila po...

EurActiv: Rama sulmon BE, pasi sondazhet e nxjerrin humbës në zgjedhje

Një nga portalet më të rëndësishëm në Bruksel ka raportuar për sulmin që i bëri së fundmi Edi Rama përfaqësuesve të Bashkimit Europian. EurActiv shkruan...

Açka-Ramës: Gjuha jote nuk i ngjan një kryeministri

Dy fjalë nga një ‘turiste’ e shtëpisë së vet Mbrëmë takova një mik të vjetër që jeton në zemër të kalasë së Elbasanit, me të...

Rama tregoi nga Elbasani atë që po përgatitet të bëjë më...

Nga Boldnews.al Në Ditën e Verës, e cila festohet prej të paktën 20 vitesh si një festë kombëtare në Shqipëri, Kryeministri Edi Rama zgjodhi të...

Dështoi me shëndetësinë falas/ Rama: Mandatin e tretë e duam për...

Kryeministri Rama ka postuar në Facebook foto të transformimit të Poliklinikës së Vlorës duke u shprehur se pavarësisht këtij ndryshimi që ajo ka pësuar...

Mandati i tretë që kërkon Rama, si barcaleta me policët: Jepi...

Nga më jepni ‘tepsinë dhe timonin’ në fillim të mandatit të dytë, kryeministri Edi Rama kaloi tek: Mandatin e tretë e dua për Shqipërinë. Kjo...

‘Ke shkelur 5 Qershorin’/ Gahler i ashpër me Ramën: Shqipëria nuk...

Koordinatori për Politikën e Jashtme dhe Zgjerimin në Parlamentin Europian, Michael Gahler, ka kritikuar ashpër kryeministrin Edi Rama për qëndrimet e tij. Me një postim...

Kulmi i servilizmit/ Nararko-Ramës: Je më i madh se Ali Pashë...

Analisti Shpëtim Nazarko nuk është kursyer në lëvdata ndaj kryeministrit Edi Rama, të cilin e quajti edhe më të madh se Ali Pashë Tepelena. Nga...
WhatsApp DENONCO