E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Olta Boka

Etiketim: Olta Boka

Olta Boka: Gjynah si je katandisur Shqipëri

Vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv policie ka ngritur në këmbë popullin shqiptar.Mes personazheve të njohur të showbiz-it që kanë “dënuar” publikisht...

Olta Boka jep mesazhin e rëndësishëm: Shoqëria ushtron presion mbi standardet...

Këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë disa javë më parë. Së fundmi këngëtarja ka ndarë një foto në rrjete sociale përmes të...

Olta Boka qenka një nënë shumë posesive: Mjerë ata që më...

Olta Boka dhe partneri i saj, pak kohë më parë u bënë prindër për herë të parë, teksa mirëpritën në jetën e tyre vajzën...

Olta Boka sjell në jetë fëmijën e saj të parë, gëzim...

Këngëtarja Olta Boka ka sjellë ne jetë vajzën e saj Gaia, ndërkohë që shprehet e emocionuar për këtë moment të ri dhe kaq të...

Olta Boka i shpreh për herë të parë dashurinë publikisht djalit...

Këngëtarja e njohur Olta Boka në ditët e fundit të shtatzënisë, ka vendosur t’i bëjë një dedikim special për herë të parë publikisht partnerit...

Olta Boka zbulon sekretin që fshehu në festivalin e fundvitit

Këngëtarja Olta Boka njoftoi pak ditë më parë se është shtatzënë për herë të parë, nga lidhja me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivi...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit, zbulon gjininë e bebit...

Këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë këngëtarja pak minuta më parë. Ajo ka zbuluar...

Olta Boka shtatzënë me djalin e ish-deputetit të LSI-së

Ish-deputeti i LSI-së, Shezai Rrokaj do të bëhet gjysh. Burime për “Iconstyle” bëjnë me dije se djali i tij, Iv, dhe këngëtarja e njohur...

Të Fundit