Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit, zbulon gjininë e bebit (Foto)

Këngëtarja Olta Boka është në pritje të ëmbël dhe lajmin e bukur e ka konfirmuar vetë këngëtarja pak minuta më parë. Ajo ka zbuluar edhe gjininë me një foto mjaft të ëmbël ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Këngëtarja ka veshur një fustan rozë dhe jo më kot ka zgjedhur ngjyrën rozë, për të cilën thotë se është ngjyra e saj prej 9 muajsh:

“Prej 9 muajsh, une shoh vetem me sy te ngjyruar roze . Prej 9 muajsh, roza eshte ngjyra ime e dashurise se perjetshme”.

Olta është në muajin e 9 dhe në pritje të një vajze me partnerin e saj Ivin, djalin e deputetit Shezai Rrokaj.

LEXO EDHE  Skandali i fotos në shtrat/ Ana Lleshi dhe Arjon Luli do të përballen në gjykatë (Foto)