Olta Boka qenka një nënë shumë posesive: Mjerë ata që më kanë afër

Olta Boka dhe partneri i saj, pak kohë më parë u bënë prindër për herë të parë, teksa mirëpritën në jetën e tyre vajzën Gaia.

Olta me anë të një postimi në Instagram ka treguar se ajo është një mami shumë posesive dhe nisur nga kjo edhe Olta vetë ‘ua qan hallin’ atyre që po i rrinë pranë këto momente.

LEXO EDHE  "Ti qenke komplet idiot", plas sherri mes Bleona Qeretit dhe Robert Aliajt (Video)

“Nuk e dija që isha kaq posesive, protektive! Mjerë njerëzit që janë afër meje këtë periudhë!”; shkruan aristja në një postim në instastory.