Olta Boka i shpreh për herë të parë dashurinë publikisht djalit të ish-deputetit (Foto)

Këngëtarja e njohur Olta Boka në ditët e fundit të shtatzënisë, ka vendosur t’i bëjë një dedikim special për herë të parë publikisht partnerit të saj, djalit të ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivit i cili ka festuar ditëlindjen dje.

Për ditëlindje këngëtarja zgjodhi një nga fotot më të ëmbla dhe domethënëse të çiftit, për ta uruar në këtë ditë speciale. Me pak fjalë këngëtarja në urimin e saj shkruan se s’do t’i kërkonte asgjë më shumë jetës sesa atë.

LEXO EDHE  Dha informacione nga jashtë, çfarë vendimi mori ‘BB' për Arbërin

“Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes! 4thofjuly”, shkruan Olta.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes! 4thofjuly

A post shared by (@oltabokaofficial) on