E mërkurë, Shkurt 26, 2020
Etiketimet Objektivi

Etiketim: objektivi

Real Madrid sheh përtej Benzema-s, zbulohet objektivi i radhës

Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi dhe objektivi kryesor i tyre është Erling Haaland. Gazetari spanjoll, Jose Luis Sanchez, tregon se madrilenët...

Seria A/ Gennaro Gatusso debuton ndaj Parmës

Gennaro Gatusso bën sot debutimin e tij si trajner i Napolit, në ndeshjen kundër Parmës, në “San Paolo Stadium”. Ish-trajneri i Milanit, do të ketë...

Flet Gattuso: Futbolli i Napolit i përshtatet filozofisë sime, Championsi është...

Napoli veproi shpejt dhe akoma pa u mbushur 24 orë nga shkarkimi i Ancelottit, Napoli prezantoi si trajner Gennaro Gattuson. Sipas mediave italiane, Gattuso ka...
WhatsApp DENONCO