E dielë, Korrik 5, 2020
Etiketimet Ndihma ekonomike

Etiketim: ndihma ekonomike

Grimieri i Kim Kardashian dhuron gjënë e tij më me vlerë...

Grimieri shqiptar, Mario i cili njihet edhe si grimieri i Kim Kardashianit, ka vendosur të dhurojë gjënë e tij më me vlerë, për të...

Labinot Tahiri zbulon vlerën që siguroi për të prekurit nga tërmeti/...

Shumë artistë nga shqipëria apo kosova kanë qenë në mbështetje të vazhdueshme për të prekurit nga tërmeti gjatë këtyre ditëve të zeza. Këngëtari i njohur...

Bukuroshet VIP që mbështesin në çdo hap të prekurit nga tërmeti...

Tërmeti i fortë që tronditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit, ka bërë që i vogël dhe i madh të sensibilizohet e të japin kontributin...

Pas Rita Orës, edhe Ermal Meta vendos të rindërtojë shtëpinë e...

Këngëtari shqiptar me famë botërore është sensibilizuar me familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Këngëtari Ermal Meta i është përgjigjur thirrjes së...

Elvis Naçi dhuron 10 mijë euro/ Reagon pas akuzave:”Nuk do të...

Hoxhë Elvis Naçi ka qenë pranë të prekurve nga tërmeti në këto ditë të vështira dhe ka bërë thirrje për mbledhjen e fondeve që...

“Dielli do lindë sërish”/ Luana Vjollca koncert në Gjermani: “Do i...

Moderatorja Luana Vjollca anulloi transmetimin për këtë javë të emisionit të saj në shenjë solidarizimi për fatkeqësinë natyrore që ndodhi në Shqipëri, Pas kësaj, ajo...

Bebe Rexha e mbajti premtimin: “Fluturon për në Shqipëri”

Këngëtarja me origjinë shqiptare e famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, tre ditë më parë deklaroi se ka vendosur të udhëtojë drejt Shqipërisë pas tërmetit shkatërrues. Bebe...

“…e di sa e vështirë është të kesh dikë të sëmurë...

Personazhet VIP që kanë ardhur në ndihmë të të prekurve nga tërmeti kanë qenë të shumtë. Një prej tyre është edhe Morena Taraku e...

Moderatorja krenohet me të dashurin: Me rrogë mesatare, dhuron paratë e...

Moderatorja Dajana Shabani ka shpërndarë datën e ndeshjes të të dashurit të saj boksier Kamer Maloku, i cili do të ngjitet kësaj here në...

Dua Lipa vjen me donacion të madh për shqiptarët/ Nuk tregon...

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare Dua Lipa,  ka gjetur një metodë të veçantë që mund të ndihmojë shumë të prekurit nga kjo tragjedi natyrore. ...

“Fluturon për Shqipëri”/ Shuma që dhuron Bebe Rexha për të prekurit...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. Ajo gjithashtu është angazhuar në mbledhjen e fondeve për...

Ndihma ekonomike, mbi 20 mijë familje u nxorën jashtë sistemit

Të paktën 20 mijë familje (saktësisht 20,202) janë refuzuar nga sistemi i ndihmës ekonomike vitin e shkuar për shkak të mospërputhjeve gjatë verfikimit të...
WhatsApp DENONCO