E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Koronavirusi boldnew shost domain

Etiketim: koronavirusi boldnew shost domain

Koronavirusi/ Një viktimë dhe 39 të infektuar në 24 orët e...

Gjendja e pandemisë në Shqipëri vijon të jetë e qendrueshme prej disa javësh. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë kryer 3169...

Koronavirusi në M.Veriut/ 6 257 raste aktive me koronavirus

Instituti për Shëndet Publik në Maqedoninë e Veriut regjistroi sot 3.803 pacientë që kanë fituar betejën me koronavrusin. Sipas qyteteve në Shkup – 2.109, Kumanovë...

Koronavirusi/ 4 viktima dhe 50 të infektuar në 24 orët e...

Situata e pandemisë në Shqipëri vijon të jetë e qendrueshme prej disa javësh, ku numri i të infektuarve është i ulët. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë...

Gjermania heq Shqipërinë nga vendet me rrezik Covid, por nuk i...

Ambasada Gjermane në Tiranë, njoftoi se duke nisur nga dita e sotme, e dielë 9 maj 2021, Shqipëria nuk do të konsiderohet më si...

Brataj: Në 15-20 maj pritet rritje e rasteve me COVID-19

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se pritet që në periudhën 15-20 maj pritet që të ketë rritje të rasteve me COVID-19, pasi...

Koronavirusi/ 92 të infektuar dhe 1 viktimë! Emri (Harta)

Dita e sotme ka pësuar një rritje të lehtë të të infektuarve krahasuar me një ditë më parë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët...

Koronavirusi/ Tre viktima dhe 51 të infektuar në 24 orët e...

Situata e pandemisë në Shqipëri prej disa ditësh vijon të mbetet e njëjtë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë kryer...

Rekord i zi/ Në këtë shtet humbën jetën 4 mijë veta...

India ka thyer sërish rekordin dhe ka shënuar shifrën më të lartë ditore të viktimave nga koronavirusi që kur pandemia ka filluar. E kjo...

Vdes nga Covid 28 vjeçari, u shtrua në spital të hënën...

Vdes nga Covid 28 vjeçari, u shtrua në spital të hënën e Pashkëve, nuk kishte probleme shëndetësore Një vdekje absurde është konsideruar ajo e Emanuele...

Koronavirusi/ Dy viktima dhe 100 të infektuar në 24 orët e...

Situata e pandemisë në Shqipëri prej disa javësh vijon të mbetet e njëjtë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në 24 orët e fundit janë jeni...

Spitali ku mjekoheshin të infektuarit me Covid përfshihet nga zjarri, humbin...

Një zjarr në një repart spitali COVID-19 në Indinë perëndimore vrau të paktën 18 pacientë të Shtunën herët, ndërsa vendi që po përballet me...

Koronavirusi/ A funksionojnë më mirë vaksinat kur ndodhin efekte anësore? Përgjigjen...

Çfarë thonë ekspertët për efektet anësore të vaksinave të koronavirusit? Pothuajse të gjitha vaksinat që janë në përdorim aktualisht, kanë efekte anësore. Pra, vaksinat...

Koronavirusi/ Rekord në Gjermani, vaksinohen 1.1 milionë banorë brenda ditës

Gjermania ka shënuar një rekord në bërjen e vaksinave kundër Covid-19 në një ditë. Ditën e djeshme në Gjermani janë vaksinuar 1,1 milion persona...
WhatsApp DENONCO