E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Kaos

Etiketim: kaos

F1/ Kaos në start, Max Verstappen jashtë garës, Bottas parakalon Hamilton

Sapo ka nisur gara e Cmimit të Madh të garës së Tuskanës ndërsa ka pasur surpriza që në startin e saj. Fillimisht Bottas ka marrë...

Kaosi në kufi/ Meta-qeverisë: Realizojani falas tamponët për koronavirus në vendin...

Presidenti Ilir Meta në ditën e 5-të të krizës në kufirin me Greqinë, saktësisht në Pikat Kufitare i ka bërë thirrje qeverisë shqiptare që...

Kaos në Bullgari, rikthehen protestat kundër qeverisë

Protestuesit kundër qeverisë janë rikthyer sërish në Bullgari. Ata kanë bllokuar rrugët e kryeqytetit, Sofje në orët e hershme të së shtunës. Rreth 5 mijë...

“Nuk ekziston Covid-19, po përdoret për t’iu instaluar mikroçipin”/ Teoricieni i...

Teoricieni Piers Corbyn është i bindur në teorinë konspirative se pandemia po përdoret për të instaluar mikrochip tek njerëzit, për të vendosur “rendin e...

Pasojat nga koronavirusi/ Pentagoni: Mund të kemi kaos politik në disa...

Pas përhapjes së pandemisë së koronavirusit në mbarë Botën, ku numri i viktimave dhe të infektuarve me COVID-19 është i madh, zyrtarët e Pentagonit...

Coronavirusi/ Kaos në F1, anulohet gara e radhës

Pas anulimit të shtatë garave të para, mendohej se F1 do të niste më 7 qershor  në Çmimin e Madh të Azerbajxhanit. Por edhe...

Premier League në kaos, ylli i Chelsea-t dhe Arteta rezultojnë pozitiv...

Talenti e Chelsea, Callum Hudson-Odoi, pas analizave të bëra ka rezultuar pozitiv me CODVID-19. Pas këtij lajmi “Blutë” kanë pezulluar gjithçka. I gjithë stafi i...

Kaos në futbollin italian, Seria A rrezikon shtyrjen përsëri

Situata e Coronavirusit e ka vendosur futbollin në Itali në një kaos total. Në orën 12:30 ishte programuar të luhej sfida mes Parmës dhe...

Tërmeti në Durrës/ Moskoordinim dhe kaos total, qytetarët presin 2-4 orë...

Pas tërmetit me magnitudë 6.4 rihter të së martës, i cili shkaktoi 51 viktima dhe qindra të plagosur, duket se tashmë ka probleme me...

Qeveria në kaos, Rama po bën propogandë/ Analisti fshikullon Kryeministrin: S’ke...

Gazetari i njohur, Armand Shkullaku duke folur në studion e Abc News, për situatën ku ndodhet vendi pas termetit tragjik që shkaktoi 49 viktima...

Kaos me Reformën në Drejtësi/ Nga Kushtetuesja, te Gjykata e Lartë...

Nga Boldnews.al Miratimi me 140 vota parlamentare i ndryshimeve Kushtetuese në Korrik të vitit 2016, kishte si synim primar përmirësimin e gjendjes në sistemin e...
WhatsApp DENONCO