E hënë, Shtator 28, 2020
Etiketimet Irena beqiraj

Etiketim: irena beqiraj

Na mungon ekonomia e dijes

Nga Irena Beqiraj “Burimi i vërtetë i pasurisë së një kombi – mbështetet në themelet e dijes , inovacionit dhe institucioneve shoqërore që ndërtojmë, të...

Eurobondi, ish-zv.ministrja e Ramës: S’ka asgjë spektakolare, risku 33 % më...

Ish-zv.ministra e Financave në Qeverinë Rama, Irena Beqiraj, përmes një postimi në rrjetet sociale, shprehet se nuk është sukses marrja e një borxhi të...

Dëmet nga tërmeti/ Irena Beqiraj: Nuk pres rezultate serioze nga tryeza...

“Donatorët e paraqitur deri më tani shumë mirë që janë, por unë nuk pres ndonjë rezultat serioz nga kjo tryezë mes donatorëve dhe qeverisë”,...
WhatsApp DENONCO