E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Hetime

Etiketim: hetime

Operacioni anti-fajde në Shkodër një “flluskë” e madhe? Ja arsyet!

Nga Boldnews.al Kryeprokurorja e Përkohshme Arta Marku duket se u bë “kumbarë” e një hetimi të ndërtuar keq nga i zgjedhuri i saj në Shkodër,...

Vendos gjykata/ Deputeti i PS do të hetohet për fshehja pasurie...

Ervin Bushati, deputeti i PS-së në qarkun e Tiranës, do të hetohet për fshehje pasurie dhe fallsifikim dokumentesh. Vendimi është marrë nga gjykata, pasi prokuroria...

Admir Thanza merret i pandehur, ja për çfarë akuzohet ish-anëtari i...

Gjykata pranon kërkesën e prokurorisë për të marrë të pandehur ish-anëtarin e Gjykatës së Lartë, Admir Thanza. Vendimi është marrë nga gjyqtari Arben Micko, i...

Hetimet/ Më 1 mars përfundon afati, çfarë pritet të ndodhë me...

Më 1 mars përfundon afati i hetimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda ndaj ish-ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri, referuar vendimit të dhënë nga...

Dosja 339/ Sekretet e mazhornacës në CD:  Arta, Donika, Gjushi dhe...

Nga Basir Çollaku Qindra CD të pazbardhura të 339, janë sekretet e mazhorancës dhe pushtetit, që ruhen nga Donika Prela dhe Arta Marku. Kjo është...

Zgjaten edhe me 3 muaj hetimet për Jaeld Çelën, ish-drejtorin e...

Krimet e Rënda zgjatën edhe me 3 muaj hetimet për ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, Jaeld Cela. Mbi këtë të fundit kanë nisur hetimet...

Publikoi një foto para protestës, lezhjani e pëson/ Policia nis hetimet…

Policia ka nisur hetimet ndaj një 50-vjecari nga Lezha për veprën penale “Thirrje për veprime të dhunshme”. Para protestës së organizuar nga opozita, 50 vjecari...

Vrasja e 45-vjeçares, detajet e reja mbi ngjarjen e rëndë…

Grupi hetimor ka arritur në përfundimin se 45-vjeçarja e gjetur e pajetë në Tiranë, pranë Liqenit të Sharrës, është vrarë. Burimet paraprake bëjnë të ditur...

Akuzoi mësuesin për përdhunim, nis hetimi për vajzën/ Ja dyshimet…

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet nën dyshimet për kallëzim të rremë ndaj një vajze, e cila kishte raportuar abuzim seksual nga një...

Drejtonte marketin e drogës/ “Unë mbaj familjen me bukë”, nga përgjimet...

Policia italiane ka shpërbërë një ‘supermarket të vërtetë droge’ në Sant’Anna, Lucca, te drejtuar nga nje familje shqiptare. Mediat italiane kane zbuluar identitetin dhe fotot...

Shkojnë të blejnë unazën e fejesës në argjendari, djali grabitet nga...

Një grua në moshë nuk ka pasur frikë, teksa i ka vjedhur çantën një djali në një argjendari në Tiranë. Zonja vihet re teksa hyn...

Sherr me thika jashtë lokalit në Tiranë, plagoset i riu dhe...

Një sherr me thika ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet ku kanë mbetur të plagosur një çift të rinjsh. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur...
WhatsApp DENONCO