E martë, Dhjetor 10, 2019
Etiketimet Fleckenstein

Etiketim: fleckenstein

Deklarata “bombë”/ Fleckenstein e ka pasur Shqipërinë Eldorado financiare dhe erotike…

Petrit Vasili, ish-deputet i LSI-së, ka bërë një deklaratë të fortë ndaj europarlamentarit Knut Fleckenstein, duke u shprehur se ai e ka pasur Shqipërinë...

Raporti i DASH, Fleckenstein i vetmi që ka mbyllur sytë përballë…/...

Përparim Spahiu, ish-deputet i LSI-së, e ka cilësuar eurodeputetin Knut Fleckenstein, si të vetmin ndërkombëtar që ka mbyllur sytë përballë fakteve lidhur me Shqipërinë. “Nëse...

Kërkesa e Fleckenstein ndaj kandidatëve të PD/ Vokshi mbështet qëndrimin e...

Albana Vokshi, ish-deputete e PD-së dhe Kryetare e LGDSH-së, ka shprehur dakordësinë me qëndrimin e Doris Pack, e cila kritikon europarlamentarin Knut Fleckenstein. Ky i...

Soros në veprim, të besuarit e fondacionit në ndihmë të Ramës…

Nga Boldnews.al Opozita ka zyrtarizuar sot dorëzimin e mandateve të deputetëve të saj, ndërsa ky veprim ka shkaktuar reagime të shumta. Zyrtarë të Bashkimit Europian...

Opozita djeg mandatet, ja reagimi i parë i ndërkombëtarëve…

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian (PE), Knut Fleckenstein, ka reaguar lidhur me vendimin e opozitës së bashkuar për djegien e mandateve. “Është detyra e...

Fleckenstein: Reforma zgjedhore para 30 qershorit, s’mund të ketë zgjedhje me…

Reforma elektorale duhet të miratohet përpara zgjedhjeve lokale. Apeli është dhënë për politikën shqiptare nga raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein, sipas...
WhatsApp DENONCO