E mërkurë, Nentor 25, 2020
Etiketimet Euro

Etiketim: euro

VIDEO/ Sekuestrohen rreth 300 mijë euro, shpallet në kërkim pronari i...

Policia Kufitare në Portin e Durrësit, në bashkëpunim me strukturat doganore, sekuestruan sot 294 030 euro. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar...

FOTO/ Sekuestrohen mbi 1 milionë euro të falsifikuara, operacioni policor në...

Guardia di Finanza italiane ka sekuestruar një fabrikë klandestine kartëmonedhash duke sekuestruar mbi 1 milion euro të falsifikuara. Sipas Oranews, operacioni u ekzekutua nga Prokuroria...

Sekuestrohen 20 mijë euro të padeklaruara në kufi, procedohet 50-vjeçari nga...

Policia Kufitare në Kakavijë ka sekuestruar shumën prej 20 mijë euro. Sipas njoftimit të bërë nga policia paratë ishin të padeklaruara. Për këtë rast...

Kursi i këmbimit valutor/ Dollari vijon të zhvlerësohet, humb pikë dhe...

Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten, dollari vijoi të humbasë terren për të dytën ditë radhazi në raport me lekun. Sipas kursit zyrtar...

Kursi i këmbimit/ Dollari fiton pikë ndaj Lekut, Euro zhvlerësohet lehtë

Në tregun e këmbimit valutor vendas,dollari amerikan fitoi pikë, ndërsa euro u zhvlerësua në raport me lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit...

VIDEO/ U kap me mijëra euro dhe bizhuteri, zbardhet dëshmia e...

Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës së kontrabandës me mallra që paguhet akcizë dhe të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Gjatë...

Kursi i këmbimit/ Leku fiton pikë ndaj monedhave të huaja

Në tregun e këmbimit valutor vendas, Leku forcoi të premten pozitat ndaj monedhave të huaja, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit të këmbimit...

Kursi i këmbimit/ Leku forcon pozitat ndaj valutave

Në tregun e këmbimit valutor vendas, Leku forcoi sot pozitat ndaj monedhave të huaja, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës...

Kursi i këmbimit/ Dollari humb pikë, euro rritet lehtë ndaj Lekut

Në tregun e këmbimit valutor vendas, dollari amerikan u dobësua të hënën në raport me lekun, ndërsa euro shënoi një rritje të lehtë. Sipas kursit...

Sekuestrohen mbi 30 mijë euro dhe një automjet/ Çfarë ndodhi në...

Tre persona, dy prej të cilëve nga Greqia dhe një tjetër nga Shqipëria janë vënë nën hetim pasi u kapën duke dalë nga vendi...

Euro zbret në nivelin më të ulët, nënçmim i fortë i...

Monedha e përbashkët ka shënuar një rënie të fortë sot në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro...

Mijëra euro, paund dhe 545 celularë/ Policia e Durrësit arreston vlonjatin...

Policia Kufitare në Durrës ka parandaluar një tjetër rast të tentativës për kontrabandë dhe mosdeklarimit të të hollave në kufi. Gjatë kontrollit në autobusin me...

Këmbimi valutor, valutat kryesore humbin pikë ndaj Lekut

Fillimi i kësaj jave që përkon edhe me pikun e sezonit veror turistik, ka sjellë në tregun e këmbimit valutor vendas, forcimin e pozitave...
WhatsApp DENONCO