E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Emiljano Ramazani

Etiketim: Emiljano Ramazani

Ekzekutimi i Ramazanit/ Dalin pamjet e automjetit të djegur në Elbasan,...

Janë publikuar pamjet e automjetit tip ”Volksëagen” me të cilin autorët e vrasjes së Emiljano Ramazanit në Elbasan u larguan për ta braktisur dhe...

Dyshimet për vrasjen e Emiljano Ramazanit, ja pistat ku po heton...

Të shtëna me armë zjarri u regjistruan këtë pasdite ne Elbasan. Për pasojë, nga të shtënat mbeti i vdekur në vend 39-vjeçari Emiljano Ramazani....
WhatsApp DENONCO