E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Emiljano Ramazani

Etiketim: Emiljano Ramazani

Të dyshuar për vrasjen e Emiljano Ramazanit, lirohen bab e bir/...

Me kërkesën e Prokurorisë së Elbasanit, janë liruar nga burgu shtetasit Seit dhe Albert Manehasa, të cilët ishin arrestuar si të dyshuar për vrasjen...

Vrasja e Ramazanit në Elbasan, Nuredin Dumani dyshohet autori kryesor

Nuredin Dumani dhe Klevis Kapllanaj dyshohen si personat që mund të kenë vrarë Emiljano Ramazanin në Elbasan. Prokuroria ka administruar prova që lidhin Nuredin Dumanin,...

Erion Alibej dyshohet se porositi edhe vrasjen e Bujar Çelës

Përveçse porositi vrasjet e Emiljano Ramzanit dhe Regis Runajt, Erion Alibej dyshohet se ishte i përfshirë në vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të Talo...

Porositi dhe organizoi vrasjet e Elbasanit – Ja kush është Erion...

BoldNews.al ka siguruar foton e Erion Alibej, 34-vjeçarit që porositi dhe organizoi vrasjet e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt në Elbasan. Erion Alibej përdorte edhe...

Porositësi i vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt/ Arrest me...

Arrestohet 34-vjeçari Erion Alibej që porositi vrasjet e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt në Elbasan. Policia ka arrestuar Erion Alibej , i cili mendohet...

Emiljano Ramazani u ekzekutua nga vrasës me pagesë/ Detajet nga policia

Emiljano Ramazani është ndjekur edhe më pas është ekzekutuar nga vrasës me pagesë. Kështu pohoi sot zyrtarisht policia e Elbasanit, e cila tha se...

Vrasja e Emiljano Ramazanit, policia shoqëron “Lokun” e Peqinit

Një tjetër person është shoqëruar mbrëmjen e sotme nga Policia e Elbasanit pasi dyshohet i përfshirë në vrasjen e Emiljano Ramazanit, i njohur me...

Vrasja e Emiljano Ramazanit në Elbasan/ Gjendet arma e krimit, dy...

RENEA ka gjetur armën që u vra Emiljano Ramazani në Elbasan. Brenda servisit të familjes Manehasa, është gjetur pistoleta TT, me të cilën u...

RENEA dhe FNSH aksion në Elbasan, ndalohet një i dyshuar për...

Mbrëmjen e kaluar RENEA dhe FNSH kanë realizuar një operacion në Elbasan dhe Peqin. Mësohet se janë ndaluar në preiferi të Elbasanit 7 persona. Një...

Skandali me vrasjen në Elbasan/ Gazetari gjen gëzhoja në vendin e...

Një skandal mund të quhet ajo që ka ndodhur me vrasjen në Elbasan. Ekspertët e kriminalistikës kanë harruar të sekuestrojnë të gjitha gëzhojat që...

U qëllua sapo doli nga palestra, autori me maskë anti-COVID/ Detaje...

Të tjera detaje zbardhen nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e djeshme, në Elbasan. Ramazani është ekzekutuar nga një person i vetëm, i cili...

Ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, gjenden dy kallashnikovë në automjetin e djegur...

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i 39-vjeçarit Emiljano Ramazani, pasditen e sotme në Elbasan. Raportohet se në mjetin e djegur nga autorët janë gjetur...

Del foto, ja kush është 39-vjeçari Emiljano Ramazani që u ekzekutua...

BoldNews.al, ka siguruar foton e viktimës Emiljano Ramazani, i cili u ekzekutua me 5 plumba brenda makinës së tij në Elbasan. Emiljano Ramazani mbeti i...
WhatsApp DENONCO