E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Dopietë

Etiketim: dopietë

Vrioni gjen golat e parë për Juventusin, sulmuesi shënon dopietë

Giacomo Vrioni gjen dy golat e tij të parë me fanellën e skuadrës së 23-vjeçarëve të Juventusit. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare u bë protagonist...

Video/ Shkëlqen Roshi, realizon dopietë në Rusi

Odise Roshi ishte protagonist në fitoren 3-1 të Akhamt në transfertë kundër Arsenal Tulës, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 25-të të Premier...

Video/ Besart Berisha nuk njeh moshë, sërish dopietë në Australi

Pas dygolëshit fundjavën e kaluar, Besart Berisha bëhet sërish protagonist në fitoren e thellë 1-5 të Western United ndaj Adelaide United. Sulmuesi kosovar, shënoi sërish...

Shënoi dopietë, Uzuni zgjidhet lojtari më i mirë i javës në...

Myrto Uzuni i dha fitoren Lokomotivës së Zagrepit me anë të një dopietë kundër ekipit të Istras, në ndeshjen e vlefshme për kampionatin kroat. Pas...

Uzuni i jashtëzakonshëm, i jep fitoren skuadrës me dopietë

Myrto Uzuni zhvilloi pasditen e djeshme një ndeshje fantastike. Sulmuesi i kombëtares kuqezi shënoi dy herë dhe i dhuroi fitoren Lokomotivës së Zagrebit në...

Haaland bën sërish fenomenin, dopietë në “manitën” e Dortmundit

Dortmundi ka shkatërruar me rezultatin e thellë 5-0 Union-in e Berlinit, duke konfirmuar formën fantastike që po kalon skuadra. Golat për verdhezinjtë u shënuan nga...

Dopieta e Sadikut i jep fitoren Malagës (Video)

Armando Sadiku ka rezultuar njeriu i ndeshjes në fitoren e rëndësishme të Malaga-s kundër Tenerife-s të vlefshme për La Liga-n e dytë Spanjolle. Sulmuesi ka...
WhatsApp DENONCO