E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Ceno

Etiketim: Ceno

KPA lë në fuqi vendimin e KPK, largon gjyqtarin e Apelit...

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka rrëzuar ankimin e Çenos kundër vendimit të KPK për shkarkimin e tij. Ndërkohë Çeno është në pritje të...

KPK shkarkon nga detyra Kryetarin e Apelit të Durrësit

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit vendosi sot të shkarkojë nga detyra, Kryetarin e Gjykatës së Apelit të Durrësit, Petrit Çeno. Seanca e ri-vlerësimit të gjyqtarit...

Petrit Çeno para KPK, përplasje mes mbrojtësve ligjorë dhe trupës gjykuese

Ka nisur seanca e rivlerësimit në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit (KPK) për kryetarin e gjykatës së Apelit në Durrës, Petrit Çeno. Seanca ka nisur...
WhatsApp DENONCO