E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Cakaj

Etiketim: cakaj

Ja shtetet që njohin sot patentat shqiptare/ Cakaj: Po punohet që...

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, nëpërmjet një postimi në rrjet njofton se aktualisht lejet e drejtimit të automjetev shqiptare njihen në Belgjikë,...

‘Dhunohet’ Ambasadori Borchardt/ Habit Cakaj: Konsideron sulm ndaj banesës mesazhin …

Ministri i Punëve të Jashtme në detyrë, Gent Cakaj, e ka trajtuar si një kërcënim për Ambasadorin dhe familjen e tij, mesazhin që i...

S’keni përmbushur asnjë detyrë/ Cakaj replikon me gazetarin: Opinion subjektiv, arbitri...

Gent Cakaj, ministër në detyrë i Punëve të Jashtme, ka replikuar me gazetarin Lutfi Dervishi, lidhur me një pyetje që i është bërë se...

“Shpërthen” analisti: Cakaj një adoleshent diplomatik, duhet mea-culpa…

Analisti Aleksandër Çipa, i ftuar në emisionin "Arena", u shpreh se votimi në Parlamentin e Holandës për rikthimin e vizave me vendin tonë ishte...

Ironia/ Gazetari i njohur: Cakajn duhet me e ftu nëpër dasma...

Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, gjithnjë e më shumë po shkakton humor në rrjet. Sot Cakaj u shfaq në disa...

Cakaj debat me gazetaren: Do ndjeheshit komode nëse unë shfaq gjithë...

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, gent Cakaj, është shfaqur i tensionuar në studion e ABCnews, ndërsa do të fliste për vendimin e...

Nuk u botuan për 3 muaj në Fletoren Zyrtare, zbulohen shkeljet...

Kastriot Dervishi, ish-drejtori i Arkivave në Ministrinë e Brendshme, përmes një postimi në rrjet shkruan se më në fund, pas 3 muajsh, janë botuar...

Parlamenti holandes riktheu vizat për shqiptarët/ Ish-ministrja apel Cakajt: Boll u...

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka reaguar pas vendimit të parlamentit të Holandës për rikthimin e regjimit të vizave për Shqipërinë. Gjosha i ka drejtuar...

Ndryshime në Ministrinë e Jashtme, ja lëvizja më e fundit e...

Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, vijon ndryshimet që dikasterin që drejton. Kështu lëvizja e rradhës e Cakajt është ndryshimi në...

Grabitja në Rinas, vjen kërkesa e parë për Xhaçkën dhe Lleshajn/...

Sandër Lleshaj dhe Olta Xhaçka, përkatësisht ministër i Brendshëm dhe ministre e Mbrojtjes, duhet të shkarkohen nga detyra. Propozimi është bërë nga ish-deputetja Silva Caka,...

Pas shkarkimit të diplomatëve, Cakaj merret me pasaportat diplomatike/ Të dorëzohen...

Genti Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, njoftoi sot anulimin e pasaportave diplomatike që janë dhënë në kundërshtim me ligjin. Cakaj tha se...

Ministerial ii NATO, Cakaj vizitë në SHBA/ Zyrtarët amerikanë kërkojnë informacione...

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj nis vizitën e tij në SHBA ku ndodhet për të marrë pjesë në...

Cakaj i hoqi targat diplomatike/ Konsulli i Nderit: Të presim 2...

Konsujve të Nderit do t’u hiqet targat diplomatike nga automjetet që përdorin. Kjo u njoftua sot nga ministri në detyrë për Punët e Jashtme...
WhatsApp DENONCO