E premte, Prill 3, 2020
Etiketimet Bindja

Etiketim: bindja

Kandidati i Bindjes tërhiqet nga gara për kryebashkiak/ S’mund të jem...

Salvador Kaçaj, kandidati i Bindjes demokratike për Bashkinë e Lezhës, është tërhequr nga kandidimi. Përmes një deklarate drejtuar KQZ, Kaçaj shprehet se disa rrethana dhe...

Kush është socialisti që iu bashkua Bindjes së Patozit/ Ja ku...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi është një prej subjekteve të pakta që do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. E...

CV-ja dhe eksperienca/ Kush janë kandidatët e Astrit Patozit për zgjedhjet...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi ka depozituar në KQZ emrat e kandidatëve të saj për kryebashkiakë për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Në...

Bindja e Patozit zyrtarizon kandidatët për kryebashkiakë/ Ja kush kandidon në...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi ka nisur zyrtarizimin e kandidatëve për kryebashkiakë për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Pas regjistrimit në KQZ si...

Patozi: Bindja Demokratike një alternativë, flasim pas zgjedhjeve…

Astrit Patozi, kordinatori i Bindja Demokratike, tha se kjo parti është një alternativë që i është dhënë shqiptarëve. “Ne nuk na kanë dëgjuar, ne kemi...

Si u falsifikuan firmat e qytetarëve/ Bindja e Patozit nuk plotëson...

Bindja Demokratike nuk plotëson 3000 firmat e kërkuara për themelimin e saj si parti politike dhe si e tillë nuk duhet të ishte regjistruar...

Patozi sulmon kritikët/ Përçmim dhe neveri, do të tregojmë në zgjedhje...

Përçmim dhe neveri për te gjithë ata, që u përpoqën pa sukses për të bërë pis vullnetin tuaj, duke shpikur një gjueti të pashembullt...

Prapaskena/ Ish-drejtori i qeverisë së PD, kandidat për kryebashkiak me Bindjen...

Bindja Demokratike e drejtuar nga Astrit Patozi, është regjistruar si subjekt për zgjedhjet e 30 qershorit, ndërsa KQZ pranoi kërkesën me 4 votat e...

Kërkohet çregjistrimi i Bindjes nga zgjedhjet/ Patozi akuza Bashës: I rrezikohet...

Astrit Patozi, drejtues i Partisë Bindja Demokratike, ka reaguar pas ankesës së Bashkimit Demokrat Shqiptar, që kërkon në Kolegjin Zgjedhor çregjistrimin e ‘BD’ nga...

I bashkohen Bindjes së Patozit dhe votojnë pro Ramës…

Dy këshilltarë të PD-së në Këshillin Bashkiak të Dibrës kanë deklaruar bashkimin e tyre me partinë Bindja Demokratike, e cila drejtohet nga Astrit Patozi. Por,...

Probleme të tjera për Bindjen e Patozit/ Nipi i Shpëtim Gjikës...

Niko Gjokoli, nip ii ish-kryebashkiakut socialist të Vlorës, Shpëtim Gjika, është një nga emrat që Bindja Demokratike ka paraqitur si firmëtar në gjykatë për...

Llapin dhe çirren plot urrejtje, siç bënin ndaj Ilirit, Monikës dhe...

Ramiz Gjini, shkrimtari  dhe ish-gazetar i Rilindjes Demokratike, gjatë kohës kur kjo gazetë drejtohej nga Astrit Patozi, ka zgjedhur të kritikojë të gjithë ata...

“Të shmangim konfliktin civil më 30 qershor”/ Deputeti jep alarmin dhe...

Të shmangim konfliktin civil më 30 qershor. Alarmi është dhënë nga deputeti it ë ashtëquajturës ‘opozita e re’, Andi Përmeti, i cili i është...
WhatsApp DENONCO