E entje, Maj 28, 2020
Etiketimet #Berisha#Boldnews

Etiketim: #Berisha#Boldnews

‘Ateisti qafir pastë faqen e zezë’/ Berisha apel myslimanëve: Mbushni sheshet...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ftuar sërish besimtarët myslimanë që të falin bajrmain nesër në shesh. Përmes një postimi në facebook, Berisha shkruan se të...

Berisha bën denoncimin ‘bombë’: Rama vodhi miliona euro me rikosntruksionin e...

Ish-kreministri Sali Berisha ka denoncuar megavjedhjen që u bë në rikonstruksionin e Teatrit të Operas dhe Baletit, i cili u reklamua pak ditë më...

Berisha publikon foton: Ja pse Rama refuzoi të bëjë testin e...

Kryeministri Edi Rama në një intervistë televizive pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e opinioonit publik, jo për ato çfarë tha se tashmë është...

Deklarata e ambasadores Yuri Kim për Reformën në Drejtësi/ Berisha: E...

Ish-kryeminsitri Sali Berisha i fuar në ‘Opinion’ përballë një paneli gazetarësh ka folur dhe për Reformën në drejtësi. I pyetur për deklaratën e bërë nga...

A duhet të ndryshojë sistemi zgjedhor? Ja çfarë thotë Sali Berisha

I ftuar në ‘Opinion’ ish-kryeministri Sali berisha ka folur dhe për Reformën Zgjedhore. Ai theksoi se pjesmarrja e opozitës në tryezën për reformën Zgjedhore ëhstë...

Sondazhi/ Berisha: Opozita e bashkuar sot është shumë më e fortë...

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga studio e ‘Opinion’ se opozita e bashkaur sot është shumë më e fortë në numra se mazhoranca. Ai tha se...

A kërkoi ish-kryeministri të shembte Teatrin Kombëtar/ Berisha: Rama një mashtrues...

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në ‘Opinion’ ka hedhur kategorikisht poshtë deklarata e bëra pak ditë më parë nga Edi rama, i cili tha...

Skandal, 15 burra për një pako ushqime/ Rilindasit harxhojnë 1500 euro...

Në 7 vite të rilindasve në krye të Shqipërisë qytetarët kanë parë vetëm propagandë dhe asgjë tjetër. Mbase për propagandë do të ishte zili...

‘Të gjithë në këmbë kundër Hitlerit shqiptar’/ Berisha fton qytetarët në...

Ish-kreu i qvererisë Sali Berisha ju ka bërë thirrje shqiptarëve që t’i bashkohen protestës së thirrur nga artistët sot në orën 17:30. Në postimin e...

Postoblloqet në rrugë për të ndaluar qytetarët/ Berisha: Rama dhe narkodiktatura...

Rilindasit po përdorin të gjitha mjetet për të mos lejuar qytetarët shqiptarë që ti bashkohen protestës së thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrtit...

Qeshni me lot me propagandën rilindase/ Berisha publikon foton: 8 persona...

Me propagandë dhe me premtime false e morën pushtetin rilindasit në 2013-n dhe me propagandë e duke vjedhur po e mbajnë atë prej 7...

Berisha bën deklaratën ‘bombë’: Rama nuk hap kufirin me Kosovën me...

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje kreut të qeverisë Edi Rama që të hapë urgjent kufijtë me Kosovën dhe të mos bllokojë turizmin. Sipas...

Inceneratorët/ Berisha: 3-ja famëzeze Rama-Ahmetaj-Veliaj sëbashku me Zoton po vjedhin paratë...

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në një lidhje live në emisionin ”Kjo Javë” në News24 e ka quajtur Ramën, Ahmetajn dhe Veliajn si 3-shen...
WhatsApp DENONCO