Berisha publikon foton: Ja pse Rama refuzoi të bëjë testin e drogës

Kryeministri Edi Rama në një intervistë televizive pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e opinioonit publik, jo për ato çfarë tha se tashmë është e njëjta propagandë, por për një pluhur të dyshimtë që u kap nga kamerat pas krahëve të tij.

Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka ripostuar foton në profilin e tij në Facebook, ndërsa shkruan se kjo ëhstë dhe arsyeja se përse rama ka refuzuar të bëjë testin e drogës.

LEXO EDHE  FOTO/ Rama akuza Bashës për takimet me qytetarët, Nishani i publikon pamjet me policë

Ja postimi i Berishës:

Duke folur me mallin mbrapa! Ja pse bosi i narkoshtetit refuzoi ligjin per testin e droges per politikanet! sb