E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Berisha basha boldnews host domain

Etiketim: berisha basha boldnews host domain

Berisha: Në 8 janar u faktuan lidhjet e Lulzim Bashës me...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se tashmë asnjë vendim i Lulzim Bashës nuk ka asnjë efekt në Partinë Demokratike. Në një lidhje të drejtpërdrejtë në...

Berisha: Basha i dha Eskobarit listën e biznesmenëve që mbështesnin ‘Foltoren’

Lideri i demokratëve Sali Berisha tha se kishte tentuar të gjente gjuhën e komunikimit me Lulzim Bashën, por mënyrat e këtij të fundit për...

Berisha: Lulzim Brava u shkarkua nga 44 mijë demokratë, ja çfarë...

Lideri historik i demokratëve sali Berisha në një intervistë për A2 CNN, deklaroi se lulzim Basha u shkarkua nga 44 mijë demokratë. Ai e cilësoi...

Çfarë hapi do marrë ndaj Lulzim Bashës? Berisha: Nëse pakica nuk...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se historia ka treguar se ngjarje të caktuara nxisin zhvillime të mëdha, e këtu i referua shpalljes së tij...

Nëse Basha dhe kryesia ju përjashton nga PD në 19 Dhjetor...

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha i ftuar në ‘Opinion’ ëhstë pyetur për përplasjet në PD mes tij dhe Lulzim Bashës. I pyetur nga gazetarët...

‘Më erdhi me pantallona të shkurtra …’/ Si e njohu Lulzim...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar njohjet e tij me Lulzim Bashën. I pyetur nga gazetarët në ‘Opinion’ për njohjen e tij me Bashënm Berisha...

Berisha tregon se çfarë i tha Bashës për djegien e mandateve

Ish-Kryeministri Sali Berisha sërish është shprehur se ka mbështetur djegien e mandateve. Berisha tha se ditën që kanë djegur mandate i ka thënë Kryedemokratit Lulzim...

Berisha për Zërin e Amerikës: Ja pse nuk ndërhyra publikisht kur...

Ish-Kryeministri Sali Berisha është shprehur se i ka kërkuar që në vitin 2017 Krydemokratit Lulzim Basha që të japë dorëheqjen, ndërsa ka shtuar se...

Sondazhi/ Me Berishën apo Bashën? Ja si janë pozicionuar demokratët

Situata në PD dhe përplasja mes Sali Berishës dhe Lulzim Bashës, ka qenë tema e sondazhit të fundit të bërë nga Antonnio Note për...

Berisha: Lulzim Basha është bërë varrmihës

Ish-kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha duke folur nga ‘Foltorja’ e Burrelit ka deklaruar se Lulzim Basha është shndërruar në një varrmihës. Sipas tij demokratët e...

‘Po bashkëpunon me krimin’/ Berisha i përgjigjet Bashës: Po të hyjë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar akuzave të kryedemokratit Lulzim Basha se po bashkëpunon me krimin për mbledhjen e firmave. Në një prononcim për “Fax” dhe...

Berisha i përgjigjet ashpër Bashës: Kuvendi Kombëtar mblidhet më 11 Dhjetor,...

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka reaguar përmes një konference të jashtëzakonshme për mediat, pas deklaraatve të bëra nga kreu i PD, Lulzim Basha, i cil...

Berisha përsërit nga Saranda: I dhashë mbështetje një njeriu që nuk...

Ish-kryeministri Sali Berisha në takimin e tij me demokratët kërkoi ndjesë për mbështetjen e dhënë ndaj kreut të PD, pasi sipas tij nuk e...

Të Fundit