E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Berat

Etiketim: Berat

Basha: Ne do të ndajmë vit për vit, 50 mln euro...

Kreu i PD-së Lulzim Basha vijoi turin e takimeve në qytetin e Beratit ku vizitoi një plantacion ulliri në fshatin Bilç. Basha u shpreh...

Apeli i Bashës: Bashkohuni me ne për ndryshimin, do bëjmë realitet...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ndodhet sot në Berat. Pasi u ndal në disa zona rurale, Basha ka përshkuar me simpatizantët rrugët e...

“Do t’ju mbështesim”/ Basha në një ullishte në Berat: Subvencione fermerëve...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zgjedhur sot Beratin për të vizituar. Basha u prit nga mbështetësit me thirrje dhe brohoritje, ndërsa tha...

Basha në Berat: Më 25 prill votoni ndryshimin, askush nuk mund...

"Më 25 prill votoni ndryshimin, nuk është betejë për ne, por për shqiptarët", u shpreh kreu demokrat Lulzim Basha nga Berati, ku po zhvillon...

VIDEO/ “Rama ik”, dhjetra qytetarë presin me entuziazëm Bashën në Berat

Nën thirrjet "Rama ik" dhe "Lulzim Basha" disa dhjetra banorë të Beratit kanë pritur kreun demokrat Lulzim Basha në fushatën që po zhvillon në...

VIDEO/ Kryemadhi: Ndryshimi ka nisur, 43 ditë nga 25 prilli…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi thotë se partia e saj është e lidhur ngushtësisht me Beratin, duke shtuar se përfaqësuesit e...

Pika të shumta kontrolli në çdo hyrje e dalje, çfarë po...

Policia e Beratit “në këmbë”,pika të shumta kontrrolli në çdo hyrje e dalje të 5 qyteteve të qarkut. Kontrrollet e policisë,jo vetëm për thyerjen...

Babë e bir u dogjën të gjallë, i vëllai i viktimës:...

Një zjarr që përfshiu tre banesa në Berat, dy ditë më parë u mori jetën dy qytetarëve. Shtëpitë muzeale të Beratit kanë karaktëristikë dyshemenë...

Shkoi të ndihmonte prindërit e saj të infektuar, si u sëmur...

Arjola Cakollari ishte 27-vjeçarja nga Berati që ndërroi jetë të martën si pasojë e koronavirusit në spitalin Covid 1 në Tiranë. E reja jetonte në...

Lefter Maliqi koordinator politik në Berat: Vendosa të rreshtohem i 7...

Ish-deputeti Lefter Maliqi, pas një shkëputje nga deklaratat për media lidhur me pozicionimin e tij në zgjedhjet e 25 prillit, vendosi të dalë me...

Nga mësues e nxënës te punonjëset e fasonerisë/ Ja rastet e...

Në 24 orët e fundit në Berat janë shënuar 23 raste me koronavirus, ku të infektuar rezultojnë se janë mësues, nxënës dhe punonjës në...

COVID-19 në Berat, rritje e frikshme e të infektuarëve në 24...

39 është numri i rasteve të infektimeve në qarkun e Beratit në 24-orët e fundit, ndërkohë që shpërndarja e rasteve sipas qyteteve është: 12...

Alizoti: Rama shkon në Berat me daulle për vaksinimin, spitali pa...

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Beratit Tomorr Alizoti ka komentuar nisjen e vaksinimit në qytetin e Beratit dhe vizitën e kryeministrit...
WhatsApp DENONCO