E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Berat

Etiketim: Berat

VIDEO/Skandali me ushqimet në Berat, Meta: Turp! Krim i rëndë zgjedhor,...

Presidenti Ilir Meta ka reaguar lidhur me ngjarjen e Beratit ku një furgoon i Bashkisë i mbushur me ushqime, u kap dhe u bllokua...

Berat, PD bllokon një furgon me ushqime, do shpërndaheshin në disa...

Partia Demokratike kap në flagrancë një furgon me mallra e ushqime të Bashkisë Berat ,që do të shpërndaheshin në disa lagje të qytetit. Drejtuesi...

Maliqi: Dhe 5 ditë nga 25 prilli, Berati do të rishkruajë...

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Lefter Maliqi në një postim në rrjetin social Facebook teksa thotë se kanë mbetur edhe pesë...

“Na ngacmonte vajzën”, Gjykata lë në burg tre vëllezërit/ Dëshmia: Polici...

Tre vëllezërit Gerald, Arjan e Marjus Marini, përkatësisht 38 ,40 dhe 42 vjeç janë përballur mesditën e sotme me togat e zeza të Gjykatës...

VIDEO/ Rama në Berat, qytetarët e presin me shezlonge në krah:...

Ndërsa kryeministri Edi Rama ndodhet në Berat, të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike të degës së Beratit janë bashkuar sot në brigjet...

Si ndodhi konflikti mes familjeve në Berat

Mësohen detaje të reja në lidhje ngjarjen që tronditi Beratin mbrëmjen e sotme ku u plagos me armë zjarri një efektiv policie. Polici u plagos...

Plas sherri në një lokal në Berat, plagoset me armë zjarri...

Një oficer policie dyshohet të jetë plasosur me armë zjarri në Berat mbrëmjen e sotme, pas një sherri në një lokal. Mësohet se polici është...

Maliqi: Rama shanset për të fituar i ka 0, populli kërkon...

Kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, ka vazhduar takimet...

Maliqi: Rilindja t´i gjejë Ramës një vaksinë që t´a ruajë nga...

"Rilindja duhet t’i gjejë një vaksinë Ramziut për ta ruajtur nga shëndeti mendor me të cilin do të diagnostikohet më 25 prill", shprehet deputeti...

Maliqi: Më 25 prill shkarkohet kontrollorët e Rilindjes

Deputeti Lefter Maliqi, i cili kandidon në listën e LSI në Qarkun e Beratit, vijon fushatën elektorale, ndërsa shprehet se zjarri që është ndezur...

Goditën makinën e policisë gjatë ndjekjes duke e nxjerrë jashtë rruge,...

Gjykata e Beratit ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest në burg” pa afat për dy të rinjtë Elsjon Myzyri, 21-vjeç dhe Xhuljano Mollaj,27-vjeç,...

Maliqi: Ramziu rruajti kokën sot, shqiptarët “rruajnë” Rilindjen me 25 prill

Deputeti Lefter Maliqi, i cili kandidon për LSI-së, në Qarkun e Beratit, për zgjedhjet e 25 prillit, shkruan në rrjetet sociale se shqiptarët me...

Lefter Maliqi: Berati i jep bekimin e fitores së madhe LSI-së

Kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, shprehet se LSI do të arrijë një rezultat spektakolar në këto zgjedhje. Teksa publikon...
WhatsApp DENONCO