E hënë, Prill 19, 2021
Etiketimet Berat

Etiketim: Berat

Meta me të riun nga Berati: Më të rinj profesionistë si...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ndodhet në Berat këtë fundjavë. Presidenti Meta ka publikuar një foto me një djalë nga Berati, me sa duket i...

Shtim i frikshëm i rasteve të reja në qarkun e Beratit,...

Qarku i Beratit vijon të regjistrojë shifra të larta të infektuarish në harkun kohorë të 24 orëve. Këtë të mërkurë u raportuan 50 raste...

Nga pronari i një lokali te nxënësit e 9-vjeçares, ja të...

Në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë deklaroi se janë infektuar 1075 persona me Covid-19, ndërsa janë realizuar 3901 testime. Nga këto raste...

Lojërave fati online në berberhane, kapet 41 vjeçari në Berat

Policia e Beratit arrestoi një 41 vjeçar, i cili akuzohet për organizim të lojërave të paligjshme. Policia bëri të ditur se i ndaluar është...

VIDEO/ Moti i keq, probleme me energjinë elektrike në disa lagje...

Reshjet e borës dhe moti i keq ka përfshirë të gjithë territorin e vendit tonë. Mëngjesin e kësaj të diele kryeqyteti dhe shumë qytete...

Bllokohen kanalizimet, edhe Berati nën ujë

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme në qytetin e Beratit, ku disa lagje janë nën ujë, ndërsa kanalizimet në rrugën nacionale nga...

Rritje e frikshme e rasteve të reja me koronavirus, dyfishohen shifrat...

Qarku i Beratit ka raportuar 108 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit, shifër kjo më shumë se dyfishi i një...

Dega e PD Berat: Ja si po tenton Rama të manipulojë...

Dega e PD-së Berat denoncon përpjekjet e Edi Ramës për të manipuluar dhe vjedhur zgjedhjet e 25 Prillit. Denoncimi është bërë nga kryetari i...

Covid-19 në Berat/ Mësues, nxënës, infermierë midis rasteve të reja. Shifrat...

Janë rritur ndjeshëm rastet e reja me Covid-19 në qarkun e Beratit. Numri i të infektuarve në qarkun e Beratit ka shkuar në 911,...

Video orgjinale/ Ja si e manipuloi makineria e Rilindjes fjalimin e...

Ditën e djeshme u prezantua në Berat si drejtues politik i qarkut për PD-në, për zgjedhjet e 25 prillit, Tomorr Alizoti. Mirëpo në një video...

Nxënës, mësues e mjekë, kush janë të infektuarit në Berat

Në 24 orët e fundit në vend u konfirmuan 865 raste të reja të reja me Covid-19. Prej tyre, në Berat ku aktualisht janë...

VIDEO/ Shpërthen bombula e gazit në një banesë

Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë në lagjen 30 Vjetori në Berat, fatmirësisht pa shkaktuar dëme në njerëz. Në banesë jetonte vetëm një...

U kap me 1.2 kg kanabis, arrestohet 34-vjeçari

Një 34-vjeçar, të cilit iu sekuestruan 1.2 kg kanabis, u arrestua nga policia e Beratit. Ndaj 34-vjeçarit M.H rëndojnë akuzat për veprën penale “Prodhimi...
WhatsApp DENONCO