E hënë, Janar 24, 2022
Etiketimet Aksidenti ne bullgari

Etiketim: aksidenti ne bullgari

Aksidenti në Bullgari, mbërrijnë në Shkup trupat e 45 viktimave (VIDEO)

Kanë mbërritur në Maqedoninë e Veriut dy avionët me trupat e pajetë të personave që humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari. Fluturimi i...

Aksidenti në Bullgari, gjendet një tjetër trup i pajetë

Edhe një trup i pajetë është gjetur gjatë kontrollit shtesë në autobusin me shtetas të Maqedonisë së Veriut që u aksidentua në autostradën Struma...

Aksidenti në Bullgari, zbardhet misteri i pasagjerit arab

Mediat bullgare, raportuan një ditë më parë për një person të tetë që ka shpëtuar nga tragjedia e djegies së autobusit në Sofie. Pasagjeri i tetë...

Aksidenti në Bullgari, nisin hetimet për të gjetur të mbijetuarin “e...

Prokuroria Publike njofton se do të krahasohen listat e udhëtarëve që kanë kaluar vendkalimet kufitare, me qëllim që të gjendet udhëtari i 52 i...

Debatet/ Pse nuk u shpall asnjë ditë zie për viktimat shqiptare?...

Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur kritikave se pse Qeveria shqiptare nuk shpalli ditë zie për aksidentin tragjik në Bullgari, ku humbën jetën 44...

Zyrtare/ Prokuroria bullgare: Në autobusin e djegur janë gjetur 44 viktima

Zv.Prokurori i Bullgarisë, Borislav Sarafov, në një deklaratë për mediat ka bërë me dije se në autobus janë gjetur 44 trupa e jo 45...

Çfarë e shkaktoi zjarrin në autobus, hipoteza e re në mediat...

Shkaqet e aksidenti tragjik ku humbën jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut në Bullgari janë ende të pazbardhura, ndërkohë që po hetohet në disa pista. Mediat...

VIDEO/ Pamjet 3D, si ndodhi aksidenti tragjik me 46 viktima në...

Mediat maqedonase kanë publikuar pamje në 3D, ku tregohet se si mund të ketë ndodhur aksidenti i rëndë në Bullgari, që i mori jetën...

I mbijetoi aksidentit të Bullgarisë, i riu: Shoferin e zuri gjumi,...

Në mesin e të mbijetuarve janë shtatë persona. Të mbijetuarit, katër burra dhe tre gra, pësuan djegie dhe lëndime, por të gjithë ishin në...

Shpëtoi duke u hedhur nga autobusi, babai i vajzës: Lajmin e...

Babai i një vajzë të mbijetuar nga aksidenti në Bullgari ka folur për T7, për tragjedinë në Bullgari që la të vdekur 46 persona....

Aksidenti fatal, tri ditë zie në Maqedoninë e Veriut

Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka shpallur të martën tri ditë zie kombëtare pas aksidentit me autobus në Bullgari, që la të vdekur të...

Aksidenti tragjik në Bullgari, pronari i kompanisë turistike: Ende nuk dihen...

Pronari i kompanisë turistike “Besa trans” ka reaguar për aksidentin tragjik në Bullgari. Ai tha se nuk e di se çfarë mund ta ketë shkaktuar...

Emrat/ Aksidenti në Bullgari, kush janë të mbijetuarit

46 persona humbën jetën, mes tyre 12 fëmijë në aksidentin e ndodhur orët e para të mëngjesit në Bullgari. Vetëm shtatë persona arritën të mbijetonin,...

Të Fundit

Alban Xhaferi: I kam bërë ofertë Bekim Balajt, tha që ka...

Presidenti i Vllaznisë, Alban Xhaferi, ka zbuluar sot se është në bisedime konkrete me Bekim Balajn për t’iu bashkuar kuqebluve. Numri 1 i klubit shkodran,...