E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet 25 prill

Etiketim: 25 prill

Salianji: Më 25 prill votohet kundër pushtetit të Rilindjes

Kandidati për deputet i PD në Qarkun e Korçës, Ervin Salianji, shprehet se padurimi për të votuar kundër pushtetit të rilindjes shihet në çdo...

Basha: Rama vijon me tullumbacet elektorale, ja pse shqiptarët i bashkohen...

Kreu demokrat, Lulzim Basha, u shpreh gjatë një interviste televizive, se fushata e tij ka njё program, i cili vjen si rezultat i kësaj...

Andi Lila: 25 prilli nuk është një lojë, është e ardhmja...

"Më 25 prill votoni për ndryshimin, votoni për të ardhmen e fëmijëve tuaj, votoni nr 9 në fletën e votimit, votoni Partinë Demokratike". Ishte...

Kryemadhi: Më 25 prill shkoni e votoni, largoni Rilindjen

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, prezantoi sot në qytetin e Përmeti kandidatët e kësaj force politike për deputetë. Kryemadhi u shpreh se kandidatët e...

Basha pas vizitës në Kavajë: Gjeta entuziazëm, 25 prilli referendum kundër...

Kreu demokrat Lulzim Basha, pas vizitës në Kavajë, shprehet se kishte gjetur entuziazëm, padurim dhe vendosmëri për ta shndërruar 25 prillin në një referendum...

Paralajmërimi i fortë i Metës: Kush i prish festën shqiptarëve më...

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar sërish për të mos prekur votën e shqiptarëve. Në një televizion lokal në Fier, teksa iu bëri apel të rinjve...

VIDEO/ Basha apel qytetarëve: Ndryshimi në dorën tuaj, ngrihuni

Kreu demokrat Lulzim Basha përmes një video mesazhi i ka drejtuar një apel shqiptarëve që të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet e 25 prillit...

Thirrja e Nard Ndokës: Më 25 prill duhet të largojmë bandën...

Kryetari i PDK, Nard Ndoka i ftuar në emisionin ‘Me Xhaxhiun’ në Fax News tha se qëllimi kryesor në këto zgjedhje është që të...

Bardhi: Do rishikojmë ndarjen administrative, më 25 prill vjen ndryshimi

Drejtuesi politik i PD në Qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, shprehu bindjen se me 25 prill vjen ndryshimi, ndërsa theksoi se do të rishikojmë...

Në Vlorë apo në Durrës? Ja ku do të kandidoj Rama...

Kryeministri Edi Rama konfirmoi sot se do të jetë në listën e Durrësit për zgjedhjet e 25 Prillit. Rama tha gjatë bashkëbisedimit me anëtarët...

Bylykbashi: Pas 25 prillit fjala ish-pronarë duhet të zhduket

Ish-deputeti i Partisë Demokratikë, Oerd Bylykbashi, ka reaguar gjatë ditës së sotme, pas prezantimit të Programit të PD për pronarët. Në një postim në rrjetet...

Zgjedhjet e 25 prillit, si pritet të jetë fleta e votimit

Komisioni Rregullator miratoi specifikimet teknike që duhet të ketë fleta e votimit për zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit. Sipas vendimit, madhësia e fletës se votimit...

Meta: 25 prilli, dita e triumfit të demokracisë dhe fuqisë së...

Presidenti Ilir Meta, ka përcjellë një mesazh në 70-vjetorin e pushkatimit pa gjyq të 22 intelektualëve, të ekzekutuar me akuzën e stisur të hedhjes...
WhatsApp DENONCO