Video që po bën xhiron e rrjetit/ Momenti kur Ilir Shaqiri i gjuan në të pasme Arjola Demirit

Banorët e Big Brother VIP janë personazhet më të komentuar të momentit. Çdo lëvizje, sado e vogël brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kthehet temë diskutimi edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, një video e balerinit shqiptar, Ilir Shaqiri dhe aktores nga Tropoja, Arjola Demiri, është bërë virale në internet. Gjatë spektaklit të së martes, në një moment, teksa ndodheshin në dhomën e grimit, kamerat kanë kapur Ilirin teksa e godet Arjolën në të pasme.

LEXO EDHE  Celine Dion anulon turneun, si është gjendja e saj shëndetësore

Kjo video ka marrë komente negative nga ndjekësit, të cilët e kanë cilësuar si aspak të drejtë këtë gjest të balerinit kundrejt aktores.

@andreaaaaaaa80 #andreaaaaaaa80 #qorribibes ♬ suono originale – andreaaaaaaa80 ✔