E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Arjola Demiri

Etiketim: Arjola Demiri

Arjola Demiri tallet me Fifin, imiton momentin kur këngëtares i ra...

Arjola Demiri, Monika Lubonja dhe Beatrix Ramosaj teksa po bisedonin me njëra-tjetrën, kujtuan edhe eleminimin e mbrëmjes së sotme. Kujtojmë se Einxhel, Beatrix dhe...

Arjola Demiri flet për skenën e puthjes me Bujar Asqeriun në...

Aktorja Arjola Demiri ka treguar paragjykimet me të cilat është përballur për shkak të profesionit të saj. Ajo ka ndarë me Einxhel dhe publikun...

“Kur po hyja në ‘BBV” për të surprizuar Arjolën u ndjeva...

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, rrëfeu momentin kur kuptoi se tumori në kokë iu rikthye pas nëntë...

‘Mos më prek, mos më puth’, Arjola dhe Iliri imitojnë sjelljen...

Aktorja Monika Lubonja ka imituar momentet kur, sipas saj, Einxhel Shkira nuk do që Dagz ta puthë se ka vendosur produktet e kujdesit të...

Plas sherri mes Arjola Demirit dhe Monika Lubonjës: Faleminderit që më...

Banorët e ‘Big Brother Vip’ kanë luajtur lojën “qytet, shtet”, por kjo lojë është bërë shkak i një debati mes dy mikeshave, aktoreve Arjola...

Einxhel dhe Arjola komentojnë misionin e fshehtë të Beatrix: Thashë se...

Misioni i fshehtë që “Vëllai i Madh” u dha Beatrix dhe Donaldit ka përfunduar me debat të fortë mes këtij të fundit dhe Einxhel....

Ish-fituesi i Big Brother: Një biznesmen i famshëm donte t’i çonte...

Ish-fituesi i Big Brother, Anaid Kaloti ka qenë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora. Anaid Kaloti tregoi një detaj që askush...

Çfarë ka ndodhur? Arjola Demiri dhe partnerja aktuale e ish-bashkëshortit të...

Ish-bashkëshorti i aktores Arjola Demirit është vënë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi u mësua identiteti dhe arsyeja e ndarjes së...

FOTO/ Ja si dukej Arjola Demiri 10 vite më parë krah...

Aktorja Arjola Demiri është komentuar kudo në media së fundmi për shkak të dramave familjare që ka kaluar, ku në fokus ka qenë divorci...

E tradhtoi dhe e dhunoi/ Zbulohet identiteti i ish-bashkëshortit të Arjola...

Aktorja Arjola Demiri është në qendër të vëmendjes së mediave pas pjesëmarrjes në "Big Brother VIP". Në spektaklin e së martës, Arjola rrëfeu historinë e...

Arjola Demiri surprizohet nga e ëma, mesazhi i saj

Arjola Demiri ka rrëfyer historinë e jetës në Big Brother VIP duke përlotur thuajse të gjithë banorët. Për këtë falenderonte vazhdimisht nënën e saj...

Arjola Demiri tregon vendimin e rëndësishëm që ka marrë: Nuk do...

Spektaklin e djeshëm të "BBV" Arjola ka treguan rrugëtimin e dhimbshëm të jetës së saj. Ajo tregoi se i është dashur të luftojë shumë...

Arjola Demiri rrëfen historinë e saj të trishtë: Tentova të vetëvritem

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të "BBV" historinë e saj të dhimbshme. Ajo ka rrëfyer mes lotësh se si...

Të Fundit