Enkelejd Alibeaj: Sali Berisha do gjak

Enkelejd Alibeaj, pas incidentit të ndodhur me Roland Bejkon në selinë e PD-së, shprehet se Sali Berisha do dhunë dhe gjak.

“Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai”, shkruan ai në një postim në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  I shpallur në kërkim, arrestohet 30-vjeçari