Meridiani bën deklaratën e fortë për ‘trekëndëshin’ Bora-Donald-Beatrix, i kthehet keq Semi Jaupaj

Meridiani u eleminua nga “Big Brother VIP” dhe kur mbrërriti në studio ai bëri një deklaratë të papritur. Shkak i kësaj deklarate ishte një debat me Balinën pasi kjo e fundit i tha se ai u penalizua sepse dha informacione nga jashtë. Mes të tjerash ajo i tha se Meridiani i tha Donaldit se “është Donaldi i Borës” dhe kjo e penalizoi.

Mirëpo, Donaldi tha se “ajo që unë i thashë Donaldit se njihet si Donaldi i Borës bëri që të jetë me Beatrix sot.” 

Në debat u përfshi edhe Semi e cila i tha Meridianit se ka destabilizuar lojën e Donaldit me deklaratat e tij.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta ikona e modës (Foto+Emri)

Një herë i the “Je Donaldi i Borës”. Pastaj para tre ditësh i tregoje se sa të komentuar ishin dhe se sa mirë ishin pritur Donaldi dhe Bora në publik”– i tha Semi.

Këtyre “akuzave”, Meridiani iu përgjigj duke thënë: “Donaldi nuk është i vogël që të ndikohet nga ajo që i them unë. Ti ishe çekiç mbi kokë që nuk e lije të bënte çfarë të donte. Fakti që Donaldi është me Beatrix sot tregon shumë.”