VIDEO/ Milan-it i mjaftojnë 7 minuta kundër Roma-s, shënon Giroud

Është zhbllokuar shumë shpejt ndeshja e Serisë A mes Milan-it dhe Roma-s. Ka qenë Olivier Giroud që ka shënuar për kuqezinjtë me penallti.

Një penallti që është akorduar nga arbitri Chiffi pas ndërhyrjes së VAR.

LEXO EDHE  VIDEO/ Degradon ndeshja në Itali, futbollisti shpërthen në lot: Ç’punë ka mamaja ime?!