I uroi vdekjen Beatrix-it, reagon ashpër kushërira e saj: Njeri i shpifur

Foto: Instagram

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonaj, ka treguar mbështetjen ndaj kushërirës së saj, Beatrix, në “Big Brother VIP”.

Kujtojmë se Beatrix vijon të ofendohet e kritikohet shumë në rrjet pasi u lidh me Donaldin ndërkohë që ky i fundit kishte dhënë shpresa për një rikthim me Bora Zemanin.

“Shpirt i bardhë” ka shkruar Anxhelina krahas një fotoje të Trixës por është përballur me një koment të rëndë.

LEXO EDHE  Do të bëhet kryetar bashkie i Durrësit? Flet Noizy

“Në qoftë se është kaq e bardhë të shkojë në parajsë pra, meqë paska mbetur bardhësia tek ajo”- i shkruna ndjekësja dhe kjo e ka nervozuar Anxhelinën, duke publikuar dhe bisedën.

“Sa pa punë duhet të jesh dhe sa jetë mizerabël duhet të kesh ti që i uron dikujt vdekjen. Njeri i shpifur, të pastë zoti në dorë”, ka shkruar Anxhelina.