Zhduken 3 persona në Tiranë

Tre persona kanë humbur kontaktet me familjarët në kryeqytet, në dy ditët e fundit.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në datën 7 Dhjetor, M.S., 23 vjeç, ka kallëzuar se më  5 Dhjetor, është larguar nga banesa babai i tij, B.S., 51 vjeç.

Një ditë më vonë, blutë kanë marrë dhe dy kallëzime të tjera për zhdukje personash.

“Shtetasi L.H., 38 vjeç, ka kallëzuar se para një muaji është larguar nga banesa motra e tij, shtetasja L. H., 33 vjeçe, e cila vuan nga probleme të shëndetit mendor”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Trafikonin dro*ë nga Holanda e Turqia, 45 persona nën hetim. Mes tyre edhe shqiptarë

Po dje, “shtetasi P. M., 74 vjeç, ka kallëzuar se më datë 04.12.2021, është larguar nga banesa djali i tij, shtetasi E. M., 37 vjeç, i cila vuan nga probleme të shëndetit mendor”, shtuan të njëjtat burime.