Bebe Rexha i “vë flakën” dasmës me valle e këngë shqiptare (Video)

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga vajzat që na krenon çdo ditë e më shumë me arritjet e saj artistike në mbarë botën.

Së fundmi ajo ka postuar disa video pasi ka qenë në një dasmë shqiptare dhe duket se e ka shijuar shumë. Bebe ka ndarë në Instagramin e saj pamje me njerëzit që kërcejnë dhe nuk ka humbur rastin as të tregojë veshjen e saj, me të cilën shkëlqente.

LEXO EDHE  "Do ju pastroj dhe s*mën unë juve", plas sherri mes Beniadës dhe Ilir Shaqirit: E paedukatë (Video)