E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Bebe Rexha

Etiketim: Bebe Rexha

Bukuroshet shqiptare që “pushtuan” Grammy Awards dhe po na bëjnë krenarë

Ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy është mbajtur mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Këtë vit në Grammy ndodheshin 4 shqiptare, Bebe Rexha, Dua...

Sukses pas suksesi! Dua Lipa dhe Bebe Rexha pjesë e spektaklit...

Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e sezonit...

VIP-at që folën hapur për problemet e tyre mendore

Ankthi dhe depresioni janë ndër çrregullimet më të shpeshta të shëndetit mendor që po shfaqen në rritje edhe në vendin tonë. VIP-at janë gjithashtu...

Sukseset s’kanë fund! Këngëtarja shqiptare do të bëhet pjesë e ‘Grammys’

Bebe Rexhaështë një nga këngëtaret me origjinë shqiptare që pa na bën krenar gjitnjë e më shumë. Ajo tashmë është një ndër emrat më...

Ti nuk je vetëm! Të famshmit shqiptarë që pranuan se vuajnë...

Ilir Meta Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, dy vite më parë kishte rrëfyer hapur në emisionin “Opinion” për problemet e tij me shëndetin mental. Ai kishte...

Kim Kardashian surprizon me një dhuratë këngëtaren shqiptare (Foto)

Kim Kardashian me rastin e festave të fundvitit ka vendosur që shumë prej personazheve të njohur t’ju dërgoj dhurata. Një nga ata ishte dhe...

Dhjetë këngët më të mirë të dekadës sipas Billboard

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, kryeson këngët më të mira të dekadës së bashku me grupin e famshëm muzikor, Florida Georgia Line. Sipas...

Gjella e preferuar shqiptare e Bebe Rexhës

Bebe Rexha mesa duket nuk i harron lehtë rrënjët e saj shqiptare. Këtë gjë ajo e dëshmoi kur ishte në Shqipëri për të ndihmuar 2...

“Për ty mbretëresha ime”, fansi bën tatuazh portretin e Bebe Rexhës...

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptaret më të dashura dhe më të pëlqyera në botë. Këngëtarja me origjinë shqiptare është kthyer në idhull...

Bebe Rexha zbulon shifrën e mbledhur për të prekurit nga tërmeti...

Bebe Rexha është prekur shumë nga situata në të cilën ndodhet Shqipëria pas tërmetit të fuqishëm  që na goditi mëngjeshin e 26 nëntorit. Tërmeti...

Bebe Rexha: “Dua një djalë shqiptar… dasmë që zgjat 5 ditë,...

Artistja e njohur ndërkombëtare, Bebe Rexha udhëtoi drejt Shqipërisë javën që kaloi për të qenë pranë banorëve të prekur nga tërmeti në zonën e...

Surprizat nuk mbarojnë, Bebe Rexha së shpejti vjen sërish në Shqipëri

Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi Shqipërinë. Ajo u nis ditën e hënë drejt Shqipërisë dhe përzgjodhi...

Bebe Rexha pas vizitës në Shqipëri: Jam e impresionuar nga mirësjellja...

Ditën e hënë artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë. Ajo qëndroi dy ditë radhazi në Shqipëri duke vizituar familjet e prekura...
WhatsApp DENONCO