Pasi e akuzoi se është biseksuale, Mikela bën deklaratën e fortë: Ana më ka kapur nga gjoksi dhe vithet në dhomën e zhveshjes

Puntatën e djeshme në “Përputhen”, Mikela i habiti të gjithë me deklaratën e saj. Ajo tha se Ana e ka kapur nga gjoksi dhe vithet në dhomën e zhveshjes.

Mikela e akuzoi Anën se është biseksuale dhe i pëlqejnë të dyja gjinitë, gjë kjo që u mohua kategorikisht nga Ana.

Pjesë nga diskutimi:

Ana: Nëse unë jam e afrueshme dhe vij këtu me qëllime të sinqerta dhe dua vërtetë të gjej një miqësi këtu në mes, nuk është faji im që këtu jeni të gjithë fasada dhe nuk doni të afroheni me njëri-tjetrin

Mikela: Shiko, nga mënyra se si ti flet kalon në ofendime. Unë e kam Ritvanën shumë mikeshë, por nuk ka arritur Ritvana të më kapë në shkallë nga vithet dhe as të më bëjë gjeste, as në dhomë të zhveshjes të më kapë nga gjoksi

Ana: Në rradhë të parë Mikela nuk kam faj unë që ti provokon dhe meshkujt dhe femrat. Të dyja e dimë që kur kemi qenë afër kemi qenë normale si shoqe

Mikela: Unë me shoqet e mia nuk kam kështu gjestesh

Ana: Nuk ka lidhje, nuk më pëlqen fare që mundohesh ta përdorësh kundra meje

LEXO EDHE  Donald Veshaj pranon publikisht se ka një pëlqim për Beatrix Ramosaj (Video)