Sot “Foltorja” e Kuçovës, mesazhi i Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha kujton se pasditen e sotme do të zhvillohet “Foltorja” e Kuçovës.

“Sot ne ora 17:00 ne kinemane “Kadri Roshi” te qytetit te Kuçoves mbahet Foltorja me demokratët dhe demokratet e Kuçoves dhe Ures”, shkruan Berisha në një postim në rrjetet sociale, ku ka postuar pamje nga mitingje të mëparshme që ka zhvilluar në këtë qytet.

LEXO EDHE  Zbardhet Peshkopia, dëborë edhe në Korçë