E FUNDIT/ Pezullohet lundrimi mbrëmjen e sotme në Durrës

Autoriteti Portual Durrës njofton se është pezulluar lundrimi mbrëmjen e sotme.

Sipas njoftimit, thuhet se nuk do të ketë lundrime as nga Durrësi drejt Barit, as anasjelltas, për shkak të përkeqësimit të motit.

Njoftimi i Plotë nga Autoriteti Portual Durrës:

Njoftojmë të gjithë pasagjerët që kanë rezervuar lundrimin mbrëmjen e sotme nga Porti i Durrësit drejt Barit, se për shkak të motit nuk do të ketë lundrime mbrëmjen e sotme, as nga Durrësi drejt Barit, as anasjelltas.
🔁Lundrimet pritet të rifillojnë ditën e nesërme, dt.26.11.2021, në varësi të kushteve të motit. Kompanitë e lundrimit do të garantojnë njoftimin dhe rimbursimin e biletës sipas kërkesave të udhëtarëve.
👉🏻Autoriteti Portual Durrës ju fton të informoheni në faqen tonë: www.durresport.al , në rubrikën “PASAGJERËT”.
Ju falenderojmë për mirëkuptimin!

LEXO EDHE  Zjarr në një banesë në Gjirokastër, dyshohet për v*ktima