VIDEO/ Pasi i ra të fikët në sallon, Fifi rrëzohet sërish teksa vrapon të takojë konkurrentin e ri

Këngëtari Valon Shehu ka hyrë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Me të marrë lajmin se ai do të jetë konkurrenti i ri, banorët kanë shkuar drejt tij për ta takuar, ndërsa Fifi e emocionuar për hyrjen e tij vrapoi dhe u rrëzua.

LEXO EDHE  Ritvana largohet përfundimisht nga "Për'puthen", zbulon arsyen

E gjitha kjo ndodhi pas një momenti aspak të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila humbi ndjenjat pas një debati me opinionisten e programit, Balina Bodinakun.