Fifi pendohet për sjelljen e ashpër ndaj Sarës: Çdokush dashuron ndryshe

Fifi, pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme ku edhe humbi ndjenjat pas një debati me opinisonsten Balina Bodianku, është shfaqur e penduar për sjellen kundrejt Sarës.

Teksa po bisedonte me Pajtimin Fifi tha se e ka tepruar me sjelljen e saj por e gjitha ka ardhur si pasojë e dashurisë dhe përkujdesjes për Pajtimin.

“Pas gjithë situatës u ndala dhe llogjikova, unë kisha problemin tënd sepse të kam shumë xhan. Mua mu duk sikur Sarah nuk ishte e sinqertë sepse një ditë tha ndryshe dhe ditën tjetër tha ndryshe. Çdokush dashuron ndryshe’’- tha ajo.

LEXO EDHE  Pas sherrit të bujshëm me Robert Aliaj, Bleona Qereti ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë

Pajtimi e këshilloi që të mos bëhet nervoze për të tilla gjëra duke kërcënuar kështu seriozisht edhe shëndetin e saj.

“Pse duhet të stresohesh ti? Pse duhet të bëhesh ti keq për të tilla gjëra’’– tha ai.